Fotograficzne Warsztaty integracyjne

Jeśli Twój zespół był już na Gokartach tyle razy, że mógłby startować w mistrzostwach Polski a obsługa "Lolka" zna już NIP Twojej firmy na pamięć możesz zaskoczyć swój zespół wyjątkowym wydarzeniem integracyjnym.

Jak to wygląda?

Zabierzemy Was do profesjonalnego studia fotograficznego i zrealizujemy przygotowany specjalnie dla Twojego zespołu program integracyjny. W zależności od Twoich oczekiwań i budżetu może składać się z:

  1. Warsztatów fotograficznych na wybrany temat (np. idealny portret, jak stworzyć piękne zdjęcia z wakacji, ABC trybu manualnego lustrzanki)
  2. Warsztatów ze stylistką lub wizażystką (idealnych dla zespołów składających się głównie z kobiet)
  3. Konkursu fotograficznego (dzielimy Twój zespół na drużyny, dajemy sprzęt i kreatywne zadanie do wykonania)
  4. Realizacji profesjonalnych portretów Twojego zespołu przez naszego fotografa

Zapewniamy katering i napoje wyskokowe. Po warsztatach przestrzeń studyjną można zmienić w przestrzeń towarzysko, imprezową.

ILE KOSZTUJE realizacja warsztatów integracyjnych?

Warsztaty fotograficzne to idealna propozycja dla zespołów od 5 do 25 osób. Koszt warsztatów zależy od ilości osób ich scenariusza. Z reguły są to kwoty od 1000 do 5000 zł netto.

Prześlij nam podstawowe  informacje o Twoim zespole korzystając z poniższego formularza lub adresu mydayportraits@gmail.com - skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wycenę.

Imię i Nazwisko *
Imię i Nazwisko