AFF Biżuteria19995 1_mydayportraits.com_for_web.jpg

WYCZUCIE ESTETYKI

Ponieważ ponad wszystko chodzi o to, by zdjęcie było piękne.

Stworzenie nawet prostego portretu wymaga od fotografa podjęcia wielu dobrych i kreatywnych decyzji.  Od ustawienia światła i kompozycji, przez wskazówki dla wizażystki, po korekcje kolorów i postprodukcję - fotograf podejmuje dobre lub złe decyzje, które definiują efekt końcowy. To wyczucie estetyki, zbudowane w trakcie pracy z najbardziej wymagającymi klientami, pozwala nam prowadzić sesję tak, aby efekt końcowy był efektem "WOW". 

"A very subtle difference can make the picture or not. "

-Annie Leibovitz
 

Łukasz Kazimierski29013 1 by Artur Madej LowRes.jpg

PROFESJONALIZM

Łączymy wieloletnie doświadczenie w fotografii biznesowej, modowej i kariery korporacyjnej.

Nasz profesjonalizm to nie tylko  punktualność i terminowość, ale także dobra i precyzyjna komunikacja z Tobą. To wiedza o tym jak zrobić zdjęcie robiące odpowiednie wrażenie na Twoich klientach, na rekruterach i oczywiście na właśnie Tobie.

Pracujemy z najlepszymi wizażystkami i fryzjerami, których wyczucie estetyki potwierdzone jest publikacjami w magazynach i ich imponującą listą klientów. Między innymi dzięki nim możemy zagwarantować doskonałe efekty.

 
Ada-(99-of-1784).jpg

ATMOSFERA

Jeśli Twój portret ma być naturalny i pozytywny, musisz się tak czuć, gdy robimy zdjęcia. Dlatego sesja w MY_DAY Portraits jest w rozmową. Między dyskusją o tym kim jesteś i dokąd zmierzasz powstają setki ujęć i krótka historia o Tobie.  Te najlepsze zabierzesz ze sobą.

Twoim świętym prawem jest być nieśmiałym, stresować się, gdy ktoś celuje w Ciebie obiektywem i nie lubić zdjęć. A naszą rolą jest sprawić, by mimo wszystko Twoje wspomnienia z naszej sesji były świetne, a zdjęcia wybitne.  I wiemy jak to zrobić.