Artyści z ekspercką wiedzą o fotografii portretowej i bizesowej

Za obiektywem i przedsięwzięciem stoi Artur Madej - fotograf portretu, mody i biznesu - leaurat prestiżowego Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk . Publikowany w m.in. , HUF Magazine, VULKAN (Canada), Institue Magazine (UK), Superior Magazine czy FRUK. Współpracował z m.in Adamem Fidusiewiczem, Julią Rosnowską, Aleksandrą Lindą, Mateuszem Magą i co dla niego równie ważne - rzeszą zadowolonych klientów biznesowych (m.in. Allan & Overy, Ambasada Izraela, Sii Polska, Cromwell Group).

Praca w branży mody wyposażyła go w oko do detalu i wrażliwość na symbolikę gestów. Nie do przecenienia  jest jego doświadczenie managerskie - kilkadziesiąt przeprowadzonych przez niego rozmów rekrutacyjnych i setki przejrzanych CV pozwala Arturowi tworzyć zdjęcia, które robią wrażenie na klientach biznesowych.

Współpracujemy z pierwszą ligą wizażystów, fryzjerów i stylistów odpowiadających na codzień za wygląd gwiazd, tworzących edytoriale miesięczników takich jak Elle, L'officiel czy K-Mag.  Jesteśmy po to by zagwarantować klientom najlepsze zdjęcia i świetną atmosferę w trakcie sesji. Chcemy by sprawiały radość, robiły wrażenie i pomagały w karierze. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować termin - napisz lub dzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Do zobaczenia na planie!

 

KONTAKT

Telefon: +48 508 079 709

E-mail: mydayportraits@gmail.com

 

ZAUFALI NAM