CZYM JEST PORTET OSOBISTY?

Pakiet Portret Osobisty to studyjna lub plenerowa sesja zdjęciowa z udziałem wizażystki i fryzjera, której efektem jest seria 5 lub więcej zdjęć w ustalonej z Tobą estetyce. Portret osobisty może być sesją wizerunkową dla osoby publicznej czy przedsiębiorcy, może być sesją glamour wydobywającą kobiece piękno, może być sesją fitness dla trenera personalnego czy sesją budującą portfolio modelki.

Z osobą, która wykupuje pakiet zazwyczaj spotykamy się na tydzień przed sesją aby ustalić oczekiwane rezultaty i przygotować obie strony do sesji. 

Nasze podejście do portretu zdefiniowała ta wypowiedź amerykańskiej mistrzyni:

A thing that you see in my pictures is that I was not afraid to fall in love with these people.
— Annie Lebovitz

Niezależnie od tego czy potrzebujesz zdjęcia tylko dla siebie, czy też mają kreować Twój wizerunek osobisty w mediach - podchodzimy do sesji z pełnym zaangażowaniem, tak by stworzyć z Tobą małe dzieło sztuki.  My Day tworzy cuda :) genialna atmosfera podczas sesji a efekty widać gołym okiem! jestem pod wrażeniem i mam nadzieje - do następnej sesji! Gorąco polecam :)
— Agata Marchel, Finalistka Miss Wielkopolski

NASZE PODEJŚCIE DO PORTRETU

 • Traktujemy Cię indywidualnie. Ustalamy co zdjęcia mają o Tobie mówić, jakie cechy uwypuklić, jakie emocje wywoływać.

 • Każdy element - światło, stylizacja, makijaż jest dopasowany do tego kim jesteś, Twojej twarzy, koloru oczu czy tonacji skóry.

 • Tworzymy możliwie różnorodne i jednocześnie spójne stylistycznie zdjęcia.

 • Pracujemy w studio i w plenerze, w kolorze i w czerni bieli tak by zdjęcia pokazały Cię w najlepszym kontekście. Nasze studio mieści się w blisko parków i klasycznej Warszawskiej architektury

 • Spędzamy tyle czasu ile trzeba by nauczyć Cię prostych technik i zasad pozowania, dzięki którym będziesz wyglądać świetnie i naturalnie.

 • Już po zarezerwowaniu sesji otrzymujesz pakiet powitalny, który pomaga nam ustalić Twoje oczekiwania.


Cudowna współpraca! wyciąga emocje i przekłada je na piękne fotografie. Polecam!
— Anna Jażdżyk, Aktorka

JAK PRZEBIEGA SESJA ZDJĘCIOWA?

 • Około tydzień przed sesją przy kawie lub herbacie rozmawiamy o tym co chcemy osiągnąć. Ustalamy co mają mówić o Tobie nasze zdjęcia.

 • Wybieramy estetykę i klimat zdjęć (zobacz w naszym portfolio jak różne mogą być portrety). Ustalamy klimat i plany zdjęciowe.

 • Utalentowany i doświadczony zespół (fryzjer, wizażysta) przygotowuje przygotuje Cię do sesji.

 • Wybieramy z Twoich ubrań najlepsze stylizację (do najambitniejszych projektów możemy zaangażować również stylistkę)

 • W trakcie sesji powstaje około 600 klatek w kilkunastu ujęciach - tyle ile trzeba by spokojnie i w luźnej atmosferze wydobyć najlepszą wersję Ciebie

 • Z kilkudziesięciu zdjęć po naszej preselekcji Ty wybierasz najlepsze z najlepszych ujęcia, które zostaną poddane zaawansowanemu retuszowi.

 • Sesja trwa ok 3-4 godzin. W zależności od ilości zamówionych zdjęć wyretuszowane zdjęcia otrzymujesz w ciągu 5 dni roboczych.


ILE KOSZTUJE SESJA PORTRETOWA?

W pakiecie Sesja Portretowa - zamawiasz otrzymujesz kilkadziesiąt zdjęć po autorskiej obróbce kolorystycznej oraz 5  profesjonalnie, naturalnie wyretuszowanych zdjęć.

Koszt takiego pakietu to 1 900 zł netto.  Cena obejmuje przygotowanie koncepcji, makijaż, fryzurę, retusz oraz oczywiście pracę fotografa i studia.

Jeśli zechcesz wyretuszować po sesji więcej niż 5 zdjęć (co zdarza się często) retusz kolejnych ujęć kosztuje 100 zł za zdjęcie. 

Bardziej śmiałe koncepcje - np. wymagające zaangażowania stylistki, wynajmu lokalizacji etc. - są mile widziane i wyceniane indywidualnie.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE Twojej Sesji