CZYM SĄ SESJE WIZERUNKOWE?

Pakiet Wizerunek Zespołu jest propozycją dla firm, instytucji i przedsiębiorstw, które potrzebują spójnych, wysokiej jakości zdjęć swoich pracowników. Mogą to być  kreatywne portrety środowiskowe dla zarządów i managerów wysokiego szczebla ale też serie portretów dużych zespołów na jednolitym tle.

Przeznaczenie zdjęć z sesji wizerunkowej  to najczęściej strony internetowe, materiały prasowe, folder, raporty roczne, prezentacje firmowe. Spójna i wysoka estetyka zdjęć zespołu pomaga też zbudować identyfikacje wizualną zwłaszcza średnim przedsiębiorstwom czy przedstawicielom zwodów zaufania publicznego.

 

MY_DAY to połączenie profesjonalizmu, dojrzałego podejścia, zrozumienia biznesu i pasji. Sesja zdjęciowa to nie “cykanie zdjęć” i wybranie z miliona kilku, które wyszły. MY_DAY zrozumiał czym się zajmujemy, wspólnie wypracowaliśmy co i w jakiej formie najlepiej odda charakter naszych produktów i firmy.
— Mariusz Kapusta, właściciel Leadership Center

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Zaczynamy od omówienia lub stworzenia briefu z osobą odpowiedzialną za oczekiwane rezultaty po Twojej stronie.  Ustalamy jaki przekaz mają zbudować nasze zdjęcia i jak wkomponować je w kontekst Twojej marki. Następnie rozmawiamy o zakresie zlecenia - ilości zdjęć, lokacji, scenariuszy (np. dla zdjęć prezentujących zespół w akcji). Ponieważ sesje wizerunkowe najczęściej odbywają się w siedzibie firmy, dokonujemy tam wizji lokalnej i szukamy najlepszych planów zdjęciowych.

Kolejnym krokiem jest przesłanie wyceny - czasem dostosowanie jej do Twojego budżetu.

Po akceptacji finalnej oferty pozostaje tylko ustalić termin i zgrać kalendarze zespołu. 


Wybrani Klienci


ZAmów wycenę

Wyślij nam krótką wiadomość a skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły współpracy

Jeżeli piszesz w sprawie wyceny będziemy mogli szybko i precyzyjnie odpowiedzieć dzięki następującym informacjom: Ile osób weźmie udział w planowanej sesji biznesowej? Planowana lokalizacja zdjęć to Państwa przestrzeń biurowa / plener / nasze studio / inne? Jakiej ilości wyretuszowanych zdjęć na osobę Państwo oczekują? Czy uwzględnić wizażystkę w wycenie? Ile w zespole jest kobiet, ile mężczyzn? Opis sesji (czy mówimy o sesji wizerunkowej dla zarządu czy o prostych portretach dla dużej grupy pracowników)