portret biznesowy

"It's nice to put a face to the name" można usłyszeć w podróży służbowej - współpracownik widzi Cię po raz pierwszy choć pracujecie razem od miesięcy.

W świecie LinkedIn, GoldenLine, Lync'a i Outlook'a Twoja osobowość musi zmieścić się w niewielkim zdjęciu, który reprezentuje Cię przed kolegami z pracy, przełożonymi z centrali czy headhunterami. 

Gdy dodamy  do tego firmowy intranet,  blog specjalistyczny, prospekt emisyjny czy Facebook'a może się okazać, że dobry wygląd CV jest tylko jednym z bardzo wielu powodów, dla których warto zainwestować w sesje wizerunkową.

Wizerunek wpływa na to jak postrzegane są Twoje kompetencje i może realnie wpłynąć na Twoją pozycję w firmie lub rynku pracy. Co więcej - może pomóc Ci zjednać sobie przychylność współpracowników.

Według Business Insider profile LinkedIn ze profesjonalnym zdjęciem są odwiedzane 7 razy częściej!

jak Wygląda Sesja BIZNESOWA?

Robimy wszystko by sesja była dla Ciebie rozrywką a jej efekty pomogły Ci w karierze.

 • Przy kawie lub herbacie rozmawiamy o tym jak chciałbyś być postrzegany. Ustalamy co mają mówić o Tobie nasze zdjęcia.

 • Wybieramy estetykę zdjęć (zobacz w naszym portfolio jak różne mogą być portrety)

 • Profesjonalna wizażystka przygotowuje przygotuje Cię do sesji.

 • Wybieramy z Twoich ubrań stylizację dopasowaną do Twojego typu urody.

 • Robimy od 200 do 300 ujęć - tyle ile trzeba by spokojnie i w luźnej atmosferze wydobyć najlepszą wersję Ciebie

 • Ty wybierasz najlepsze ujęcia, które zostaną poddane zaawansowanemu retuszowi.

Sesja wykonania portretu biznesowego trwa od 1,5 do 2 godzin. Wyretuszowane zdjęcia otrzymujesz w ciągu 2-4 dni roboczych. Jeżeli Ci się śpieszy - poinformuj nas o tym - może będzie możliwe zagwarantowanie szybszego terminu.


Zamówiłem w MY DAY profesjonalną sesję zdjęciową i jestem niezmiernie zadowolony z efektów. Atmosfera była rewelacyjna, a fotografie wyszły świetnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i gorąco polecam wszystkim współpracę!
— Robert Murzynowski, CEO at Signovis

Ile kosztuje PAKIET PORTRET BIZNESOWY?

W pakiecie Portret Biznesowy - zamawiasz sesje zdjęciową, której efektem są minimum 3 wyretuszowane portrety. Zazwyczaj jest to portret na ciemnym tle, portret na białym tle i portret wizerunkowy (w szerszym kadrze). 

Koszt takiego pakietu to 790 zł netto + 190 zł dla wizażystki.

Istnieje możliwość zaproszenia na sesje fryzjera specjalizującego się w przygotowywaniu włosów do sesji zdjęciowych. Usługa ta kosztuje 290 zł.

Jeśli zechcesz wybrać po sesji więcej niż 3 zdjęcia (co zdarza  się bardzo często) retusz kolejnych portretów kosztuje 100 zł sztuka. 

Wystawiamy Faktury VAT.


MY DAY to profesjonalne podejście, na sesjach tworzy przyjazna atmosfera, potrafi pokierować portretowaną osobą oraz całym zespołem pracującym przy sesji. Serdecznie polecam!
— Małgorzata Szot, Account Manager, IT Kontrakt

Jak się przygotować DO SESJI BIZNESOWEJ?

 • Przygotuj swój ulubiony strój biznesowy. Możemy uprasować Twoją koszulę na miejscu albo w Photoshopie. Ale umówmy się - nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie:)

 • Postaraj się wybrać ubranie o gładkiej fakturze i bez deseni. Dzięki temu Twój portret sprawdzi się zarówno w dużym jak i małym formacie.

 • Nasza wizażystka ułoży Twoją fryzurę. Nie mniej wizyta u sprawdzonego fryzjera na kilka dni przed sesją może dodać Ci pewności siebie.

 • Poinformuj nas jeśli nosisz okulary. Pozwoli nam to wcześniej przygotować odpowiednie światło.

 • Przed sesją otrzymasz od nas pakiet zdjęć inspiracji. Pomyśl o tym jak mogło by wyglądać Twoje portrety?

 • W biznesowym rygorze o to czasem trudno - ale spróbuj wybrać dzień, w którym możesz się wyspać.

 • Odpręż się - jesteś w dobrych rękach. Niezależnie od wszystkiego nasze doświadczenie gwarantuje dobre efekty


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE TWojej sesji BIZNESOWEJ

Mile widziana informacja o przeznaczeniu zdjęć, preferowanych terminach i decyzji dotyczących opcji dodatkowych (makijażystka, fryzjer, stylista)